KÜTAHYA ALTINTAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Yazarların Mektupları Asker Abileriyle Buluştu.

Minik Yazarların Mektupları Asker Abileriyle Buluştu.

       İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Zafertepe Çalköy İlk ve Ortaokulu öğrencileri “Mektuplarımız Onlarla” Projesi kapsamında Batman ili Jandarma Komutanlığında vatani görevlerini yapan asker ağabeylerine mektup yazdılar.Mektuplarında öğrencilerimiz  asker ağabeylerine yalnız olmadıklarını , her zaman vatan ve millet için hizmet edip çok çalışacaklarını belirttiler.

         3-A Sınıfı Öğretmeni İbrahim ERDOĞAN ve öğrencileri,4-A Sınıfı Öğretmeni Muhammed BOZKURT ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilen çalışma ile hem öğrencilerin mektup kültürüne olan ilgisi arttırıldı hem de vatani görevlerini yapan asker ağabeylerinin yanında olduklarını gösterdiler.

          Okul Müdürü Mehmet SAĞSÖZ de yapılan çalışmanın ülkemizin milli birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yapıldığını söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muhammed Numan TANRIKULU’nun da desteği ile proje anlamlı ve oldukça verimli bir şekilde başarıya ulaştı.

22-02-201822-02-201822-02-201822-02-2018

Bozbay Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No 2 ALTINTAŞ//KÜTAHYA - 0274 311 21 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.